Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua   Fri May 09, 2014 5:11 pmLeo Messi e ka bërë të qartë se ndjehet mirë te Barcelona dhe ka hedhur poshtë shkrimet nëpër gazeta se i mungon lumturia në Camp Nou.
Në javët e fundit është spekuluar se argjentinasi mendon të largohet nga Blaugranët për shkak të trajtimit jo të mirë që po i bëhet, ndërsa klube, si Manchester City dhe Paris Saint-Germaini, janë shprehur të gatshëm të paguajnë 200 milionë euro për të.

“Shumë gjëra janë publikuar në shtyp në vitin e fundit, ndërsa të gjitha ato nuk janë gjë tjetër, pos gënjeshtra. Unë jam shumë mirë”, u ka thënë 26-vjeçari gazetarëve.

Ai ka thënë se fokusi i vetëm i tij është që Barcelona ta fitojë titullin e La Ligas që dukej i humbur pas barazimit ndaj Getafes.

Mirëpo, pas humbjes së Atletico Madridit nga Levante dhe pas dy barazimeve të Real Madridit, katalunasit kanë gjasa të shpallen kampionë.

Në rast se Barca e mposht Elchen këtë fundjave dhe pastaj fiton ndaj Atleticos në ndeshjen e fundit sezonale në Camp Nou, atëherë do ta rrëmbejë titullin.

“Ekziston një mundësi reale për të fituar ligën, varet nga ne. Titulli varet vetëm nga ne. Duhet të japim maksimumin dhe të mos e lëmë që ky shans të na ikë nga dora”, ka thënë Messi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AHG-CENTER FORUM :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: