Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MESSI HAT-TRIK KUNDËR BETISIT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: MESSI HAT-TRIK KUNDËR BETISIT   Sat Jan 22, 2011 2:14 pm

Lionel Messi me tre golat e shënuar mbrëmë ndaj Betisit në mënyrën më të mirë ju ka dhënë përgjigjen e merituar kritikave që mori nga mediat pas fitimit për herë të dytë radhazi të “Topit të Artë”. Argjentinasi shënoi 3 nga 5 golat e Barcelonës ndaj Betisit në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës së Spanjës në të cilën Barcelona shënoi edhe një fitore tjetër bindëse me rezultatin e lartë 5:0. Përveç Messit në listën e golashënuesve në këtë ndeshje te Barcelona u regjsitruan edhe Pedro dhe Keita. Një ndeshje mjaft interesante me gjithsej 6 gola të shënuar zhvilluan Viljareali dhe Sevilja. Ndeshja e parë mes këtyre dy skuadrave në “El Madrigal” u mbyll me barazimin 3:3. Sonte në program janë edhe dy përballjet tjera çerekfinale. Deportivo si mysafir do të përballet me Almerian, ndërkohë në stadiumin “Santiago Bernabeu” mejdanin do të ndajnë dy skuadrat nga Madridi, Reali i Madridit dhe Atletiko Madridi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MESSI HAT-TRIK KUNDËR BETISIT
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nafi Çegrani: Demant kundër ''komentit'' të një spiuni të fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gëlbaza shpifëse e Edi Ramës kundër të majtës shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim për shpëtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,që vepron në mënyrë perfide kundër kombit shqiptar
» Të gjitha veprimet e kundërligjshme të Xhabir Zharkut
» Propagandë naive dhe e pështirë kundër festës së Vitit të Ri (VIDEO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: