Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Gruaja shtatzënë dhe fëmija

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Gruaja shtatzënë dhe fëmija   Sat Jan 29, 2011 1:48 pm

Një fëmijë i vogël pyet një grua shtatëzanë, duke treguar me gisht nga barku:
Çfarë e ke atë?
Gruaja përgjigjet: Ky është bebi im të cilin e dua shumë shumë.

Femija i mërzitur ia kthen: Po moj po. Po ta kishe dashur aq shumë, nuk do ta kishe ngrënë!!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gruaja shtatzënë dhe fëmija
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gruaja që bën çudira
» Gruaja e Jusuf Gërvallës: Do të doja të plakeshim bashkë
» Nga Flori Bruqi:Kush është Behgjet Pacolli ?‏
» Dasma : çifti, gruaja muslimane, burri hebru(Jews), kryeson dasmen nje i krishtere, presidenti Bill Klinton
» Gruaja që bën çudira

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: INTERESANTE :: Barcoleta-
Kërce tek: