Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Gruaja ime e ka vendin në kuzhinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Gruaja ime e ka vendin në kuzhinë   Sat Jan 22, 2011 5:46 pm

Ben Affleck mendon që kuzhina është vendi ideal për bashkëshorten e tij, Jennifer Garner-in. Ajo atje më së miri gjendet, ndërsa ai nuk i ndihmon aspak, pohon aktori.

"Nuk më shkon mendja që t’i ndihmojë, pasi që ajo është aq e mirë në këtë gjë. Nuk do të mund të krahasohesha me të, pasi që ajo zien për mrekulli", thotë aktori. Megjithatë, ai i ndihmon në sigurimin e ushqimeve, ndërsa shkuarjet në blerje i shndërrojnë në rekreacione të vogla familjare. Ben kohë më parë e zbuloi se dëshiron të realizojë film në Republikën demokratike të Kongo-s, por kjo nuk është aq e thjeshtë.

“Kam biseduar me producentët në Hollywood, por askush nuk është shumë i interesuar dhe të gjithë më thonë se nuk dëshirojnë të shohin edhe një film për Afrikën. Kjo është një betejë ‘e çmendur’, kur i ke konkurrent filmat për robotët dhe të ngjashme, dhe e di që nuk ke shans”, u ankua aktori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gruaja ime e ka vendin në kuzhinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: