Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Leonora: Nuk jam shtatzënë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Leonora: Nuk jam shtatzënë   Sat Jan 22, 2011 5:45 pm

Leonora Jakupi ka mohuar spekulimet se ajo është shtatzënë dhe se ajo është afër martesës. Kohëve të fundit ishte përhapur një thashetheme për këngëtaren kosovare, sikur ajo është shtatzëne dhe se do të martohet pas festave të fund-vitit.

Por, sipas mediave shqiptare, Leonora i ka kundershtuar këto thashetheme.
"Edhe unë e kam dëgjuar një thashetheme të tillë, të cilin e mohoj në mënyrë kategorike. Për momentin martesa është gjëja e fundit që kam në mendje, dhe përpos kësaj në jetën time private aktualisht nuk ka asnjë mashkull. Kur dikush të më vjedhë zemrën, gazetarët do t`i njoftoj të parët", ka thënë Leonora.

Këngëtarja aktualisht është duke punuar në materiale të reja muzikore, të cilat do të shfaqen për publikun e gjerë me rastin e festave të fundvitit.
Vetëm pak javë më parë Leonora publikoi klipin e saj më të ri, i cili u prit mjaft mirë nga shikuesit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Leonora: Nuk jam shtatzënë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: