Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center

ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 

MESSI: ASNJËHERË NË KARRIERË NUK DO LUAJA PËR REALIN

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 160

MesazhTitulli: MESSI: ASNJËHERË NË KARRIERË NUK DO LUAJA PËR REALIN   Sat Jan 22, 2011 2:06 pm

Futbollisti më i mirë në botë në dy vitet e fundit Lionel Messi ka deklaruar se asnjëherë në karrierën e tij nuk do të luaj për Realin e Madridit.
“Më parë do kisha ndërprerë karrierën time, se sa të luaja për Realin e Madridit” – tha ylli argjentinas për mediat në Spanjë . Leo Messi ka filluar që me kategoritë e ulëta te Barcelona, ndërsa debutimin e tij në ekipin e parë të Barcelonës e ka pasur gjatë vitit 2004.
Deri më tani argjentinasi për skuadrën nga “Kamp Nou” ka zhvilluar gjithsej 243 ndeshje, duke shënuar 159 gola, ndërsa ka asistuar edhe në 65 raste gjatë shënimit të golave. Me Barcelonën ai është shpallur katër herë kampion në Spanjë, katër herë ka fituar Super Kupën e Spanjës, një herë Kupën e Spanjës, dy herë Ligën e Kampionëve, ka triumfuar në Superkupën e Evropës, Kupën e Botës si dhe dy herë ka fituar çmimin e futbollistit më të mirë në Botë, “Topi i Artë”.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

MESSI: ASNJËHERË NË KARRIERË NUK DO LUAJA PËR REALIN
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Apostol Kotani: Shqipëria ishte i vetmi vend, ku nuk u persekutua asnjë hebre
» Nëse Agim Ramadani, Sali Çekaj... nuk janë heronj, atëherë kush janë?
» Krajka: Kënga e Vaçe Zelës që u këndua vetëm një herë
» Kallashi tregon se kush e ka bërë të famshme dhe sa herë brenda ditës bën seks (Video)
» Arratiset për herë të tretë nga burgu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: