Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Messi: Më mirë në pension sesa në Real

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Messi: Më mirë në pension sesa në Real   Fri Jan 21, 2011 1:16 pm

Sulmuesi argjentinas i Barcelonës, Lionel Messi, disa herë e ka përsëritur se e do pafundësisht klubin e tij nga Camp Nou, dhe me deklaratën e re ka konfirmuar statusin e fituar të legjendës së Barcelonës te tifozët.

“Më parë do të lija futbollin sesa të luaja për Real Madridin”, ka deklaruar futbollisti më i mirë në botë.

Këtë deklaratë, Messi e dha për mediet spanjolle pas humbjes nga Betisi në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit.

Me gjithë humbjen e djeshme 3:1, Barcelona u kualifikua në gjysmëfinale, pasi në ndeshjen e parë fitoi me rezultat 5:0.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Messi: Më mirë në pension sesa në Real
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: