Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zeta-Jones: E lumtur për Michael

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Zeta-Jones: E lumtur për Michael   Wed Jan 12, 2011 2:26 pm

Bukuroshja e Hollywood-it, Catherine Zeta-Jones, shprehu lumturinë pasi bashkëshorti i saj, aktori Michael Douglas, deklaroi se e ka fituar tashmë betejën me kancerin në fyt.

66-vjeçari Douglas tha se tumori u zhduk 6 muaj pas diagnozës.

Catherine u shpreh: “Jam shumë e lumtur për trajtimin që iu bë bashkëshortit tim nga mjekët. Viti i Ri nisi mbarë.”

Tashmë Michael Douglas po rifiton peshën e tij pasi humbi rreth 15 kg nga radioterapia dhe kimioterapia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Zeta-Jones: E lumtur për Michael
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe një zbulim nga jeta e Michael Jackson-it

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: