Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center
Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortaliLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» TOP 10Best Cars in the World?! – 2014
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeMon Jul 21, 2014 5:16 pm nga Hacker-Boy

» Dodge Challenger SRT8 – with 500horsepower
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeSat May 24, 2014 1:12 pm nga Hacker-Boy

»  Find out the TOP 10 BEST AMERICAN CARS: Read more: http://www.carsandjoy.com/find-top-10-best-american-cars/#ixzz32cu1d6A7
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeSat May 24, 2014 1:09 pm nga Hacker-Boy

» NEW 2014 BATTLE: Ford Mustang GT500 vs. Porsche Carrera Read more: http://www.carsandjoy.com/mustang-gt500-vs-porsche/#ixzz329zfwRNb
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeMon May 19, 2014 2:30 pm nga Hacker-Boy

» Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeFri May 09, 2014 5:11 pm nga Hacker-Boy

» Messi: Shumë gënjeshtra janë thënë për mua
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeFri May 09, 2014 5:10 pm nga Hacker-Boy

» iPhone 6 sjell ekranin e lakuar?
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeSun Apr 27, 2014 12:21 pm nga Hacker-Boy

» iPhone 6 sjell ekranin e lakuar?
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeSun Apr 27, 2014 12:20 pm nga Hacker-Boy

» Fikni PC - dikujt
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeMon Aug 05, 2013 9:48 pm nga Hacker-Boy

CARSANDJOY
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


 

 Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
Hacker-Boy


Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Empty
MesazhTitulli: Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat   Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat Icon_minitimeSat Jan 22, 2011 12:46 pm

Deputetët e PDSH-së, Arbër Xhaferi, Menduh Thaçi, Imer Aliu, Meral Ferati dhe Sadije Iljazi të cilët e bojkojtojnë punën e Kuvendit, megjithatë, kanë arsyetuar mungesën e tyre dhe rregullisht kanë marrë rroga. Midis deputetëve me më shumë mungesa të arsyeshme në periudhën korrik-dhjetor të vitit 2010 sipas raportit "Deputeti im", janë edhe deputetët Imer Selmani, Ali Ahmeti, Fazli Veliu dhe Fiat Canovski. Numër më të madh të pyetjeve të deputetëve në seancat plenare në Kuvend nga korriku deri në dhjetor të vitit të kaluar ka parashtruar Goran Sugarevski nga LSDM-ja, pastaj kolegët e tij Marjanço Nikollov, Jani Makraduli, Mende Dinevski, Vesna Bendevska, si dhe Tito Petkovski nga PRSD-ja. Numër më të madh të amendamenteve në të njejtën periudhë kanë dorëzuar Ilija Kitanovski nga VMRO-DPMNE-ja dhe Tahir Hani nga BDI-ja. Nikollov dhe Makraduli janë paraqitur më së shumti për diskutime në seancat plenare, ndërsa numër më të madh të replikave përveç Makradulit kanë pasur edhe Bendevska, Ivanova dhe Buçkovski. Nga VMRO-DPMNE-ja më së shumti replika kanë pasur Cvetko Grozdanov dhe Ilija Dimovski. Në periudhën prej korrikut deri në dhjetor të vitit 2010 në seancat plenare nuk kanë diskutuar gjithsej 31 prej 120 deputetëve. Lista prej 13 deputetë të cilët nuk kanë munguar në seancat plenare të Kuvendit të mbajtura në periudhën korrik - dhjetor të citit 2010 e kryesoi kryetari i Parlamentit Trajko Veljanoski, ndërsa pas tij në këtë listë pasojnë Stojçe Kërstevski, Risto Panov, Sonja Cvetkovska, Jagotka Ivanovska, Marjanço Kolevski, Vanço Grozdanov, Mile Pamçevski, Olivera Trajanova, Cvetko Grozdanov, Zhivko Pejkovski, Tahir Hani, Besim Dogani dhe Darko Dimitrievski.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Deputetët e PDSH-së në bojkot marrin rrogat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PDSH organizon model regjistrimi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: