Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mancini: City tregoi se është rival për titul

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Mancini: City tregoi se është rival për titul   Sat Jan 08, 2011 5:47 pm
Menaxheri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, mendon se ata dëshmuan kredencialet për titull me barazimin e mbrëmshëm ndaj Arsenalit.

Manchester United tash është më i qetë në maje të tabelës, por Mancini mendon se gara për titull është ende larg për t’u zgjidhur.

“Ne jemi në një pozitë të mirë, si Arsenali dhe Manchester United. Sezoni është shumë i gjatë. Po ashtu, edhe pse Chelsea dhe Tottenham, që të dy humbën sonte, mendoj se ata ende mund të arrijnë në maje”, ka thënë Mancini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Mancini: City tregoi se është rival për titul
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AHG-CENTER FORUM :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: