Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush Eshte Ky??? 3 pike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Kush Eshte Ky??? 3 pike   Sat Jan 22, 2011 8:11 pmMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mergimNumri i postimeve : 17
Join date : 10/01/2011

MesazhTitulli: pergjigjee   Sat Jan 22, 2011 8:53 pm

a oshte Zhirkov

apoo lampard
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shqiperi Etnike
User
User


Numri i postimeve : 7
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: . pergjigjee   Sat Jan 22, 2011 8:58 pm

Drogbaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Gabim   Sat Jan 22, 2011 9:04 pm

mergim , shqiperi etnike keni dhene pergjigje te gabuar

mergim ti nuk mundesh me ta gjesh asnjerin prej lojtareve te fshehur...
shqiperi etnike ti nuk mundesh me ta gjesh ate lojtarin e fshehur qe e ke dhene pergjigjen e gabuar por lojtarin tjeter mundesh nese edhe ate nuk e gjen edhe ti nuk do te mundesh
ta gjesh asnjerin prej lojtareve te fshehur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush Eshte Ky??? 3 pike   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush Eshte Ky??? 3 pike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimët dhe shtazët sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk është kulturë e demokracisë shqiptare, por standard që nuk do ta plotësojmë edhe për shumë vite
» Kusari- Lila: Ja kush deshi të mëvrasë, pazari për ekzekutimin tim u krye në Gjakovë
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpëton një jetë
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ÇLIRIMIN E KOSOVËS-KUSH PO PËRPIQET TA FALSIFIKOJË HISTORINË

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kuize & Show Shqiptare :: Kuize .. Quize-
Kërce tek: