Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Brezovica, pa borë dhe pa vizitorë!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Brezovica, pa borë dhe pa vizitorë!   Tue Jan 04, 2011 1:46 pm

Janë raste të rralla që në netët e ndërrimit të motmoteve, në Brezovicë mos të ketë borë sikur që ndodhi sivjet. Në qendrën më të njohur të sporteve dimërore të Kosovës, nuk ka akoma botë të mjaftueshme për të skijuar, dhe ky është shkaku i vetëm që të mungojnë edhe vizitorët.

Sipas pronarëve të objekteve hoteliere në Brezovicë, gjatë këtyre ditëve, për shkak të mungesës së borës, dashamirët e skive ia kthyen shpinën Brezovicës. Ata, ose shkuan në qendrat ku tashmë shtigjet e skijimit janë të mbuluara me borë, ose qëndruan në shtëpi. Brezovica po pret ditë më të mira, që do të thotë reshje të borës dhe vizitorë të bollshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Brezovica, pa borë dhe pa vizitorë!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: