Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 N9, nje super-telefon nga Nokia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: N9, nje super-telefon nga Nokia   Sat Jan 22, 2011 5:34 pmDitëve të ardhshme pritet që kompania finlandeze Nokia të zbulojë modelin e e ri të telefonit Nokia N9, të cilin parashihet që ta prezantojë në Kongresin Botëror Mobil në Barcelonë.

Deri më tani ne kemi parë vetëm disa pamje të telefonave Nokia të serisë N, mirëpo pritet që së shpejti të dalin edhe specifikat e këtij modeli të ri të telefonit i cili është i integruar me MeeGo.

Mirëpo, ajo që është e rëndësishme lidhur me këtë telefon është procesori me 1.2 GHz, si dhe kamera me 12 mega-piksel, të ngjashme me atë të modelit N8.

Në anën tjetër, thuhet se karakteristikë tjetër e këtij modeli të Nokia’s do të jetë edhe lidhja që vjen nga LTE, mirëpo për momentin këto janë vetëm pritje nga prodhuesi finlandez, ndërsa ende nuk është zyrtarizuar asnjë nga këto specifika për Nokia N9.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
N9, nje super-telefon nga Nokia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Teknologji & Informatik-
Kërce tek: