Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 VON FITUESE NË KORTINA D’AMPEZZO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: VON FITUESE NË KORTINA D’AMPEZZO   Sat Jan 22, 2011 2:00 pm

Skiatorja ameriakane, Lindzi Von, është fitues e garës në ski, në disiplinën “Super G”, e cila sot u zhvillua në Kortina D’Ampezzo të Italisë. Von u ndal në vendin e parë duke lënë pas suedezen Anja Paerson, e cila erdhi në cak me vonesë prej 43 të qindtat. Ne vendin e tretë u ndal skiatorja nga Austria, Anja Feninger me vonesë prej 47 të qindtat. Në renditjen e përgjithshme, në vendin e parë është gjermanja Marija Rish me 1.052 pikë, para Lindzi Vonit me 927 dhe Tanja Putianinen me 580 pikë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
VON FITUESE NË KORTINA D’AMPEZZO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: