Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Egjipt, në shenjë proteste një person e ndezi vetveten

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Egjipt, në shenjë proteste një person e ndezi vetveten   Mon Jan 17, 2011 7:59 pm

Raportohet se një person e ka ndezur vetveten afër Pralamentit të Egjipit në Kajro, qartazi në shenjë proteste kundër standardit të ulët jetësor.

Ky incident, që ndodhi sot, paraqet jehonë të vetëndezjes së një personi në Tunizi, që shkaktoi revoltë të popullit.

Dëshmitarët kanë thënë se policia në Kajro ia doli ta fikë zjarrin dhe personi ishte dërguar në spital.

Gjendja e tij shëndetësore nuk dihet


By: NJIMI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Egjipt, në shenjë proteste një person e ndezi vetveten
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: