Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo: Çdo ditë mësoj diçka të re nga Mourinho

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Ronaldo: Çdo ditë mësoj diçka të re nga Mourinho   Wed Jan 12, 2011 2:25 pm

Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, e ka lëvduar trajnerin e tij Jose Mourinho duke thënë se ai është trajneri më i mirë në botë.

Të hënën, portugezi e fitoi çmimin e trajnerit më të mirë të vitit që ndan FIFA, ndërsa Ronaldo thotë se ai e meriton plotësisht këtë çmim.

“Unë mësoj diçka të re çdo ditë. Ndjehem shumë më komplet se kurrë më parë dhe dëshiroj të mësoj, sepse Mourinho është një nga arsyet prapa suksesit tonë. Ndjehem shumë komfort duke punuar me të te Real Madridi”, ka thënë Ronaldo për RealmadridTV.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Ronaldo: Çdo ditë mësoj diçka të re nga Mourinho
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: