Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aksion policor në Tiranë, pranga 4 personave

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Aksion policor në Tiranë, pranga 4 personave   Tue Jan 04, 2011 1:48 pm

4 persona bien në prangat e policisë së Tiranës vetëm pak minuta më parë. Në sajë të një aksioni të policisë, janë arrestuar 2 persona për vjedhje makinash, dhe dy persona të tjerë për vjedhje me dhunë. Në të dy rastet, indetiteti i tyre ende nuk bëhet i ditur per arsye hetimi.

Nderkaq, operacioni i policisë ende vijon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Aksion policor në Tiranë, pranga 4 personave
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Policia në gjurmët e kirurgut, Agim Karaj fshihet në Tiranë
» Tiranë, vrasja për një varëse, arrestohet autori i dyshuar Aldo Hoxha
» Nis mbledhja e KQZ-së, pritet shpallja e fituesit të Bashkisë së Tiranës
» Vullnet Mato:STRUCËT E KOPSHTIT ZOOLOGJIK TË TIRANËS
» Lulzim Basha, është zyrtarisht Kryetari i Ri i Bashkisë së Tiranës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: