Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HP paraqet serinë e laptopëve afaristë Pro Book S

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shkupi Man
User
User


Numri i postimeve : 11
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: HP paraqet serinë e laptopëve afaristë Pro Book S   Mon Jan 10, 2011 5:14 pm

Seria e re e laptopëve të cilin e ka paraqitur HP bashkon performansën, çmimin e përballueshëm dhe dizajnin.
Në kuadër të serisë janë në dispozicion tri dimensione të ndryshme të laptopëve: 14.1 15.6 dhe 17.3 inç. Secili prej tyre ka procesor të integruar AMD apo Intel, lexues të kartelave SD, Blu-Ray drive opsional, si dhe HDMI out për prezantime.

Për më tepër blerësve u është ofruar mundësia të zgjedhin në mes të Linuxit të parainstaluar apo atij Windows Vista.

Seria ProBook me gjasë do të paraqitet gjatë muajit qershor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
HP paraqet serinë e laptopëve afaristë Pro Book S
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Programe-
Kërce tek: