Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kërkim drejtpërdrejt nga Gmail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shkupi Man
User
User


Numri i postimeve : 11
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Kërkim drejtpërdrejt nga Gmail   Mon Jan 10, 2011 5:13 pm

Shtojca e re për Gmail vendos një fushë për kërkimin e internetit brenda këtij mekanizmi për udhëheqje me postë elektronike – email.
Shtojca e re është integruar në anën e majtë të ekranit dhe ajo është një fushë për futjen e shprehjeve, e pasi që kërkimi të bëhet hapet një dritare e re. Nëse klikohet në ndonjërin prej rezultateve hapet faqe e re në një dritare të re.

Sikur edhe shtojcat tjera të Gmail Labs, edhe ky përfshihet brenda mekanizmit me emrin Labs.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kërkim drejtpërdrejt nga Gmail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Programe-
Kërce tek: