Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bloom-Kerr bëhen prindër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Bloom-Kerr bëhen prindër   Mon Jan 10, 2011 4:54 pm

Aktori i famshëm hollivudian Orlando Bloom dhe bashkëshortja e tij supermodele Miranda Kerr u shndërrua në prindër të një djali gjatë mëngjesit të sotëm, raportuan mediat ndërkombëtare.

27-vjeçarja e “Victoria Secret” dhe britaniku u lidhën në martesë gjatë korrikut dhe mëngjesin e sotë, Kerr lindi një djalë në një maternitet të Los Anxhelosit.

Prindërit e Miranda-s, John e Theresa fluturuan nga Australia për t’i qëndruar pranë vajzës e nipit të tyre. Edhe pse lindi në SHBA, Kerr deklaroi përpara pak kohësh se djali i saj do të jetë po aq australian sa edhe foshnjet e lindura në Sidnei.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Bloom-Kerr bëhen prindër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: