Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çifti Bekam, pret fëmijën e katërt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Çifti Bekam, pret fëmijën e katërt   Mon Jan 10, 2011 4:54 pm

David dhe Viktoria Bekam së shpejti do të bëhen prindër të një tjetër fëmije. Viktoria Bekam është shtatzënë dhe në verë do të lindë fëmija i katërt i ciftit.

Aktualisht futbollisti anglez dhe bashëshortja e tij banojnë në Los Anxhelos, ku Bekam luan për LA Galaxy.
Ish-kapiteni britanik ka publikuar lajmin edhe në profilin e tij në facebook.

“Kam lajme të mira për të gjithë ju”-.shkruan Bekam “Viktoria dhe unë presim fëmijën tonë të katërt këtë verë. Fëmijët janë shumë të gëzuar për ardhjen e vëllait apo të motrës së tyre. Lajmi është konfirmuar dhe nga zëdhënësi i ciftit, Jo Milloy.

Cifti u martua në 1999 dhe janë prindër të tre fëmijëve, Bruklin, 11 vjec, Romeo, 8, dhe Kruz, 5. “Bruklin, Romeo, dhe Kruz janë shumë të kënaqur për ardhjen e vëllait apo motrës së tyre” shtoi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Çifti Bekam, pret fëmijën e katërt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: