Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mjegulla mbyll Aeroportin e Shkupit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Mjegulla mbyll Aeroportin e Shkupit   Mon Jan 10, 2011 4:52 pm

Aeroporti i Shkupit është mbyllur për trafik, për shkak të mjegullës së dendur që ka vështirësuar fluturimet dhe aterrimet e aeroplanëve, kanë informuar autoritetet.

Gjatë ditës së djeshme, janë anuluar pothuajse të gjitha aterrimet në këtë aeroport, ndërsa disa prej tyre janë drejtuar për në Aeroportin e Ohrit.

Sipas informacioneve, gjatë ditës së sotme ka pasur vetëm një fluturim, i realizuar nga kompania “Erlift servis” në drejtim të Cyrihut, rreth orës 8 të mëngjesit.

Fluturimet nga Shkupi për Vjenë, Budapest, Zagreb, Beograd, Podgoricë dhe Bursa, janë anuluar, ndërsa edhe aterrimet e parapara nga Cyrihu, Bursa, Vjena dhe Budapesti nuk janë realizuar.

Nuk dihet se deri kur do të zgjasë kjo ndërprerje e trafikut ajror.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Mjegulla mbyll Aeroportin e Shkupit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fillon nxjerrja e kufomave nga Morgu i Shkupit
» Gani Qarri:Çlirimi i Shkupit dhe ngritja e Flamurit Kombëtar nga Bajram Daklani më 12 gusht të vitit 1912

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: