Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Galatasaray fiton EMIRATE CUP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Galatasaray fiton EMIRATE CUP   Mon Aug 05, 2013 9:46 pm

Ekipi i Galatasarayt ka mposhtur Chelsean me rezultat 2-1 fale 2 golave te Didier Drogbas i cili shenoi ne minuten e 79 dhe 88.

Galatasaray është fitues i turneut Emirates Cup, në të cilin krahas ekipit turk dhe Topçinjve, morën pjesë edhe Porto dhe Napoli.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Galatasaray fiton EMIRATE CUP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: