Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Refuzohet oferta e Chelseat per Wayne Rooney-n !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Refuzohet oferta e Chelseat per Wayne Rooney-n !   Mon Aug 05, 2013 9:42 pm

Manchester United, refuzon oferten e Chelseat per Rooney-n, oferte e cila thuhet se ka qene 25 milion e qe i afrohet 30 milionshit.

Megjithatë Rooney raportohet se është i vendosur të realizojë kalimin te Chelsea këtë verë dhe është duke menduar të bëjë kërkesë transferimi.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Refuzohet oferta e Chelseat per Wayne Rooney-n !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: