Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 prezantimi im

Shko poshtë 
AutoriMesazh
nderimiNumri i postimeve : 1
Join date : 11/04/2013

MesazhTitulli: prezantimi im   Thu Apr 11, 2013 4:07 pm

pershendetje un jam nderimi luaj counter strike dhe me pelqen shum kjo loj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
prezantimi im
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AHG-CENTER FORUM :: Prezantohu-
Kërce tek: