Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Raul: Dua të luaj sërish me Spanjën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Raul: Dua të luaj sërish me Spanjën   Sat May 21, 2011 12:37 pm

Sulmuesi i Schalkes, Raul Gonzales, thotë se ai është i gatshëm të luajë për përfaqësuesen e Spanjës nëse ftohet nga trajneri. Del Bosque deklaroi për mediat duke thënë se 33-vjeçari mund të bëj një rikthim në kombëtare.

Raul ka bërë paraqitjen e tij të fundit në Tetor të vitit 2006 dhe në mungesë të tij Furia e Kuqe ka fituar Kampionatin Europian dhe Kupën e Botës. Momentalisht Raul luan në Bundesligën gjermane tek Schalke 04.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Raul: Dua të luaj sërish me Spanjën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» .Sot u rihap sërish tuneli i Kalimashit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: