Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 United ka hequr dorë nga Sneijder

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: United ka hequr dorë nga Sneijder   Sat May 21, 2011 12:36 pm

Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, ende mbetet tratativa kryesor për mesfushën e Manchester United, gjatë merkatos verore. Por sipas zërave më të fundit drejtuesit e Unitd e kanë harruar Sneijderin.

"The Mirror" raporton se trajneri i United, Sir Alex Ferguson është gati të shpenzoj mbi 60 milionë € këtë merkato. Por deri tani Interi nuk ka pranuar asnjë ofertë nga United.

Kjo bën që United të mendojë për Marek Hamsik e Napolit dhe të riun Jack Rodwell të Everton, janë dy lojtarë të cilët janë në listën e mesfushorëve tek United, për të zëvendësuar Schols.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
United ka hequr dorë nga Sneijder
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: