Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Protestë e “zjarrtë” para KQZ-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Protestë e “zjarrtë” para KQZ-së   Sat May 21, 2011 12:35 pm

Në orën 10:00 simpatizantë dhe mbështetës të partisë Socialiste janë mbledhur para Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Deputetët opozitarë mbajnë fjalime para protestuesve duke mbajtur situatën të elektrizuar, por paqësore, siç theksojnë edhe deputetët e majt.

Partia Socialiste dhe simpatizantët e saj po vazhdojnë me protestat para KQZ, kundër procesit “antiligjor” të numërimit të fletëve të kontestuara. Para Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, pritet të vijnë edhe dhjetra mbështetës nga rrethet për të protestuar në orën 10:00 kur dhe është paralajmëruar. Autobusë me militantë socialistë nga qarku i Fierit, Beratit e Elbasanit janë nisur drjet Tiranës në mbështetjë të PS-së.

Godina e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve është e blinduar nga policia dhe forcat speciale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Protestë e “zjarrtë” para KQZ-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: