Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kate Middleton nuk mund të bëjë fëmijë?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Kate Middleton nuk mund të bëjë fëmijë?   Sat May 21, 2011 12:28 pm

Revista “In Touch Weekly” ka bërë të ditur se Kate Middleton nuk mund të ngelet shtatzënë duke iu referuar raportit të një prej mjekëve të çiftit.

Në një artikull me titull “Will & Kate’s Baby Heartbreak” theksohet së Kate nuk mund të bëjë fëmijë dhe për pasojë nuk mund të lëjë një trashëgimtar mbretëror.
Nëse lajmi do ishte i vërtetë, sipas analistëve, do të ndikonte ndjeshëm në të ardhmen e martesës së çiftit.
Një gjë e tillë ngre shumë dyshime duke pasur parasysh se lënia e një trashëgimtari është shumë e rëndësishme në martesat mbretërore dhe çifti paraprakisht mund të ketë bërë të gjitha analizat e duhura mjekësore.

Megjithatë të tjera burime thonë se Kate dhe Will ishin aq të dashuruar sa i injoruan testet dhe shpallën martesën.[img]<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=39437912.jpg&s=545&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>[/img]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kate Middleton nuk mund të bëjë fëmijë?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: