Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijoni viruse

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Krijoni viruse   Wed Apr 20, 2011 3:31 pm

Me këtë tutorial ju mund të mësoni se si të krijoni viruse të cilat mund t'i vendosni nëpër webfaqe dhe programe:Download TeraBIT Virus Maker v2.8 (2008)

Coded in Visual Basic 6.0 By m_reza00.

A powerful virus maker for you...!

ANTI-VIRUS WILL GIVE YOU FALSE ALARMS...SO RELAX...!

AFTER YOU CREATE THE SERVER...DO NOT CLICK IT...SEND IT TO SOMEONE YOU HATE..!

Shkarkoni në:
http://dl-access.com/location.php?aid=dl4all_post&q=TeraBIT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijoni viruse
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Hacking Web-
Kërce tek: