Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bllokoni MSN dikujt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Bllokoni MSN dikujt   Tue Apr 19, 2011 10:00 pm

Kjo vlen vetëm për MSN-te me @hotmail.com dhe @live.com !

Shkon ne webfaqen www.hotmail.com tani aty shkrun e-mailin e atij personi edhe shkon te paswordi edhe ja fut A paswordit edhe enter ashtu duhet bërë 2-3 herë edhe kur dalin disa shkronja në foto atij i është bllokuar msn-ja.

Nese nuk funksionon beje shkronjen A me CAPS LOCK.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bllokoni MSN dikujt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Hacking Web-
Kërce tek: