Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Theni password FACEBOOK-u 100% funksionon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Theni password FACEBOOK-u 100% funksionon   Mon Apr 18, 2011 7:48 pm
Klikoni për download:


mediafire.com ?dilpitc65p05h49

100% funksionon dhe është e skenuar nga viruset me "NOD32"

!!!për t'a vënë në funksion ndoshta do ju kërkohen edhe 2 programe tjera!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
oRhanCheeENumri i postimeve : 2
Join date : 20/04/2011
Age : 23

MesazhTitulli: Re: Theni password FACEBOOK-u 100% funksionon   Wed Apr 20, 2011 10:09 pm

Hmmm ciLeet jan ato 2 programe qe duhen ,, per me funksionuu Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: orhanchezzz   Wed Apr 20, 2011 10:28 pm

2 Programet Tjera Funksionojne Vetem nese Nuk i ke te instalume por shume pc i kane ato programe :

Index 3.2
Loyat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Theni password FACEBOOK-u 100% funksionon   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Theni password FACEBOOK-u 100% funksionon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Tuto & Mesime-
Kërce tek: