Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkon për të grabitur, zgjedh njeriun e gabuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Shkon për të grabitur, zgjedh njeriun e gabuar   Sun Jan 09, 2011 1:44 pmTetëmbëdhjetë-vjeçari Travis Suomi zgjodhi personin e gabuar për të grabitur. Të mërkurën në mëngjes Suomi shkoi në derën e shtëpisë së ish-sherifit C.L. Norvell.

Ai e pyeti nëse mund të përdorë telefonin e tij. Norvell e la ta përdorte por nuk u largua, qëndroi aty gjatë kohës që ai po fliste në telefon. Pastaj djaloshi e pyeti nëse mund të përdorte banjon.

Ish-sherifi refuzoi, dhe djaloshi i tregoi të vërtetën se kishte ardhur për të vjedhur. Në këtë çast, Norvell nxorri pistoletën nga manteli e tij dhe djaloshi filloi të vraponte menjëherë. Norvell telefonoi 911 menjëherë, dhe brenda pak orëve arrestuan Suomin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Shkon për të grabitur, zgjedh njeriun e gabuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: AHG-CENTER FORUM :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: