Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Soni shpalos lojën e re "NGP"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Soni shpalos lojën e re "NGP"   Sat Jan 29, 2011 1:43 pm
Presidenti i grupit për argëtim në kompjuter në korporatën Sony, Kazuo Hirai shpalos lojën e re si tabletë të quajtur me emër kod "NGP", që konsiderohet si një portal i ri për gjeneratën e ardhshme të lojërave.

Sony ka treguar se loja elektronike do të këtë edhe sistem wireless 3G dhe do të mund të lidhet më të gjitha lojërat Nintendo.

Kjo konsiderohet edhe rritje e garës së kompanisë me kompanitë e tjera për “smartphone” dhe “tablets”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Soni shpalos lojën e re "NGP"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Teknologji & Informatik-
Kërce tek: