Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mourinho "ngacmon" Iniestan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Mourinho "ngacmon" Iniestan   Sun Jan 09, 2011 1:39 pm

Jose Mourinho nuk ndalet së provokuari kurrë. Këtë radhë, objektiv i trajnerit portugez ishte Andres Iniesta, që shihet si favorit për ta fituar çmimin "FIFA Topi i Artë".

“E ka shënuar një gol në finale të Botërorit? Këtë mund ta bëjnë të gjithë, mund t’i ndodhë çdokujt”, tha trajneri i Real Madridit.

Ndërkohë, menjëherë ka arritur kundërpërgjigja e mesfushorit të Barcelonës. “Po, është e vërtetë se golin mund ta shënojnë të gjithë, por e kam shënuar unë dhe kjo më mjafton”, tha përfaqësuesi spanjoll.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Mourinho "ngacmon" Iniestan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: