Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rezultatet ne Seria A Dhe B 22 Janar 2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Rezultatet ne Seria A Dhe B 22 Janar 2011   Sun Jan 23, 2011 2:44 pm


January 22
FT Palermo 1 - 0 Brescia
FT Parma 2 - 0 Catania
FT AS Roma 3 - 0 Cagliari
FT Atalanta 0 - 0 Varese
FT Frosinone 1 - 1 Piacenza
FT Grosseto 1 - 0 Sassuolo
FT Modena 0 - 0 Ascoli
FT Padova 1 - 0 Crotone
Postp. Pescara ? - ? Empoli
FT Portogruaro 1 - 0 Vicenza
FT Reggina 0 - 0 Siena
FT Torino 1 - 1 Cittadella


bY : Hacker-Boy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rezultatet ne Seria A Dhe B 22 Janar 2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: