Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 UEFA shpall ekipin ideal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: UEFA shpall ekipin ideal   Sat Jan 22, 2011 7:41 pm

UEFA ka zbuluar ekipin ideal të saj për vitin 2010, të përzgjedhur nga tifozët që kanë marrë pjesë në sondazhin e organizuar nga uefa.com.
Në këtë ekip bëjnë pjesë 6 futbollistë të kombëtares spanjolle: Iker Casillas, Gerard Pique, Carles Puyol, Xavi Hernandez, Andres Iniesta dhe David Villa.

Pjesëmarrësit në sondazh zgjodhën si kapiten mbrojtësin e Barcelonës, Carles Puyol. Kapiteni i katalanasve është prezent për herë të gjashtë radhazi në këtë formacion të UEFA-s, transmeton TCH.

Si trajner i ekipit u zgjodh tekniku portugez Jose Mourinho.

Ky është ekipi ideal i UEFA-s për vitin 2010:

Iker Casillas (Real Madrid); Maicon (Inter), Gerard Pique (Barcelona), Carles Puyol (Barcelona), Ashley Cole (Chelsea); Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Xavi Hernandez (Barcelona), Wesley Sneijder (Inter), Andres Iniesta (Barcelona); Lionel Messi (Barcelona), David Villa (Barcelona).
Trajner: Jose Mourinho (Real Madrid)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
UEFA shpall ekipin ideal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: