Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I biri dhe babai

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: I biri dhe babai   Sat Jan 22, 2011 6:59 pm

“Baba,sa para do m’i jepje sikur të merrja pesëshe në matematikë?
“Do të t’i jepja 5 euro”
“Mirë,atëherë ma jep një euro,se mora 1...!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
I biri dhe babai
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fahri Musliu thotë se nuk është babai i Aleksandar Vucic
» AGIM GASHI:LAMTUMIRË BIRI I BABIT
» KURR PA MU TER LOTI SHKOI NJË VIT PA TY BIRI IM-Kujtim për Ylber Hasan Gashin
» Jorgo Telo:BABAI I “SKIFTERËVE” (Ish Presidentit Bill Klinton) =Poemth-baladë= Kush i thotë vetes burrë Gjer në fund i shkon një fjale. I
» Reagon vëllai i poetit të vrarë Havzi Nela: Edi Rama të na kërkojë falje për dekretin vrasës të firmosur nga babai i tij, Kristaqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: INTERESANTE :: Barcoleta-
Kërce tek: