Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  Adelina Ismajli publikon remixin "Tribalb" me Mr. Pink

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Adelina Ismajli publikon remixin "Tribalb" me Mr. Pink    Sat Jan 22, 2011 5:44 pm

Adelina Ismajli ka publikuar remixin "Tribalb" të punuar nga DJ. i njohur zviceran Mr. Pink. Kjo është kënga e parë e remixuar në Zvicër dhe më këtë këngë ajo tenton që të depërtojë edhe në tregun medial të Zvicrës, ku thotë se ka mbetur vetëm koordinimi i kohës me mediat zvicerane, ndërsa shumë shpejt do të shfaqet edhe intervista e dhënë për “Star TV” në Zvicër.

Kënga e Adelinës tash e tri ditë është e postuar edhe në faqen "YouTube" dhe të njëjtën mund ta shikoni poshtë lajmit.

Ndërkohë Adelina e cila është duke jetuar në relacionin Francë-Zvicër ka bërë të ditur se është në përgatitje të një kënge të re në Paris që do të jetë për tregun ndërkombëtar.

Por këto nuk janë të tërat, ajo gjithashtu është në formalitetet e fundit të albumit “Best of Adelina”, ndërsa po përgatit edhe një album të ri, shkruan Zëri. Të gjitha këto angazhime i dukën pak, saqë Ismajli nuk i lë anash as koncertet e saj të përjavshme, ndërsa ka pohuar se që nga muajt e ardhshëm do të performojë edhe nëpër diskotekat e huaja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Adelina Ismajli publikon remixin "Tribalb" me Mr. Pink
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Yjet/Stars-
Kërce tek: