Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pacienti dhe Doktori

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Pacienti dhe Doktori   Sat Jan 22, 2011 5:42 pm

pacienti i semure shkon te doktori edhe i thote : o doktor jam semure..
doktori : po cfare te shqeteson ????
pacienti : po ja rri rri edhe stresohem ,degjoj zera, zhurme po fytyrat e njerezve nuk i shoh…
doktori : aa po kur te ndodh kjo ????
pacineti : po ja sa her qe flas ne telefon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Pacienti dhe Doktori
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: INTERESANTE :: Barcoleta-
Kërce tek: