Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptari Amerikani dhe Gjermani

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Shqiptari Amerikani dhe Gjermani   Sat Jan 22, 2011 5:42 pm

Ishin njëher 1 shqiptar nje amerikan dhe nje gjerman . Ata u futen ne disa dhoma te ndara dhe ne dhoment e amerikanit kishe plot shpata , kurse ne dhomen e gjermanit dhoma ishe e mbuluar me gjilpera, dhe ne dhomen e shqiptarit dhoma ishe e mbuluar me plot e perplot milingona ngrenese. Nese ata te 3 do mundnin te mbijetonin per 1 javë ne ato dhoma do te fitonin 149963 lekë . Amerikani doli i pari ai mudi te rrinte vetem 4 orë, gjermani mundi te rrinte per 1 dit kurse Shqiptari nuk doli as per 1 javë .Kur ia hapen deren pas 1 jave e pyetën Shqipëtarin : Si munde te rrije me ato milingona ngrenese per me shume se nje javë ?! .
Dhe shqiptari i tha : Po njeren nga ato e mbyta dhe te tjerat shkuan ne varrim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Shqiptari Amerikani dhe Gjermani
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Faruk Tasholli: Me tetovarët në Gjermani - Kush ma i pari bani...
» Gold Ag publikon këngën ‘Shqiptari 2’, kritikon shumë figura ndër to edhe Kadaren dhe Lamën (Video)
» Asllan Dibrani: Diaspora Shqiptare në Gjermani e shqetësuar për gjendjen aktuale gjithëkombëtare!
» Arrestohen 22 azilantë shqiptarë në Gjermani
» Rrahje mes azilantëve shqiptarë dhe sirianë në Gjermani (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: INTERESANTE :: Barcoleta-
Kërce tek: