Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fshatari dhe pasqyra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Fshatari dhe pasqyra   Sat Jan 22, 2011 5:41 pm

Nje fshatar shkon ne treg e sheh nje pasqyre dhe pyt tregtarin ceshte kjo ?
Ai i thot eshte pasqyre por nga fshati i ketij burrit nuk e njihnin pasqyren dhe ky e blen. Kur shkon ne shtepi gruaja e tij duke e kontrolluar ne xhepat e xheketes se qequr gjen pasqyen dhe ja tregon vjehrres dhe i thote shif me ca te perdale me tradhetoka burri pastaj e merr vjehrra pasqyren the thote mir qe qenka e perdale po qenka edhe plake.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Fshatari dhe pasqyra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: INTERESANTE :: Barcoleta-
Kërce tek: