Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stadiumi ..:D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Stadiumi ..:D   Sat Jan 22, 2011 5:41 pm

Ne nje stadium lejohej vetem ata qe ishin tullace te hynin.Nje njeri qe ishte nje tifoz i zjarrte i nje prej skuadrave qe luanin ,s’dinte se si te hynte.Mendoi mendoi dhe me ne fund e gjeti.Diten e ndeshjes ai shkon ne stadium por ai qe priste biletat ishte i verber dhe ky nxjerr prapanicen.I thote ai qe ndan biletat ndahuni ndahuni mos rrini bashke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Stadiumi ..:D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: INTERESANTE :: Barcoleta-
Kërce tek: