Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Avancohet Google Voice

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Avancohet Google Voice   Sat Jan 22, 2011 5:35 pmMe siguri se do të jeni të lumtur të dini se Google përfundimisht e ka mundësuar inkuadrimin e numrit tuaj në shërbimin e saj Google Voice, i cili tani ju lejon që ta shtoni numrin tuaj.

Ky funksion është kërkuar për një kohë të gjatë nga përdoruesit e Google Voice, mirëpo Google asnjëherë nuk është ngutur që ta prezantojë këtë veçori, ndërsa tani duket se ky shërbim do të ofrohet për një kosto prej 20 dollarësh të cilat mund të paguhen përmes Google Checkout.

Më herët, përdoruesit e llogarisë në Google Voice ishin të detyruar që të krijojnë një numër të ri për miqtë dhe familjen dhe prej aty ta ri-drejtojnë numrin e tyre mobil, mirëpo jo edhe inkuadrimin e numrit të tyre origjinal në këtë shërbim.

Kjo gjë ka ndryshuar tani, pasi që me klikimin e “Change/Port” në llogarinë tuaj në Google Voice ju mund ta regjistroni numrin tuaj mobil, ndërsa Google do ta vërtetojë nëse kjo gjë është e mundur për numrin dhe zonën tuaj gjeografike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Avancohet Google Voice
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Teknologji & Informatik-
Kërce tek: