Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eric Schmidt largohet nga kreu i Google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Red-H@ckeR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 98
Join date : 19/12/2010

MesazhTitulli: Eric Schmidt largohet nga kreu i Google   Sat Jan 22, 2011 5:34 pm

Bashkëthemeluesi i Google, Larry Page, do të zëvendësojë në pozitën e drejtorit ekzekutiv të deritanishmin Eric Schmidt.

Në kompani e kanë arsyetuar këtë ndryshim me planet për të thjeshtuar procesin e marrjes së vendimeve dhe të krijojnë linja më të pastra të përgjegjësi në krye të kompanisë.

Schmidt, i cili ishte bërë kryeshef ekzekutiv i Google më 2001, do të merr përsipër pozitën e drejtorit ekzekutiv të kompanisë i cili do të fokusohet në punët që lidhen me partneritetet e jashtme dhe institucionet qeveritare. Bashkëthemeluesi tjetër, Sergey Brin, do të fokusohet në projekte strategjike.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ahg-center.editboard.com
 
Eric Schmidt largohet nga kreu i Google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Programe & Mesime :: Teknologji & Informatik-
Kërce tek: