Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fatkeqësi komunikacioni në rrugën Vinicë-Koçanë, një person i vdekur, dy të lënduar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: Fatkeqësi komunikacioni në rrugën Vinicë-Koçanë, një person i vdekur, dy të lënduar   Sat Jan 22, 2011 5:27 pm

Një person humbi jetën, ndërsa dy kanë marrë lëndime trupore në fatkeqësinë e komunikacionit që ndodhi mbrëmë në rrugën rajonale Vinicë-Koçanë.
Fatkeqësia ndodhi në orën 1 e 50 minuta pas mesnate kur automjeti "fiat punto" nga shkaqe të panjohura doli nga rruga. Në vendin e fatkeqësisë vdiq Ile L. (22) nga Koçani, ndërsa lëndime trupore morën bashkëudhëtarët e tij D.J. (22) dhe B.M. (30), të dy nga Koçani. Pas ndihmës së ofruar mjekësore në Qendrën mjekësore në Koçanë, të lënduarit janë lëshuar për mjekim në shtëpi.
Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i Stacioni policor-Vinicë, zëvendësprokurori publik dhe gjykatësi hetues, pas urrdhërit të të cilit trupi i të vdekurit është dorëzuar në obduksion.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fatkeqësi komunikacioni në rrugën Vinicë-Koçanë, një person i vdekur, dy të lënduar
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» NGA HISTORIKU I NDËRTIMIT TË RRUGËVE AUTOMOBILISTIKE
» Llapi po përmbyllë asfaltimin e rrugëve
» Kristaq Shabani:RRUGËTIM PROFIL PEGASI INTERNACIONAL-Drita Maxhuni
» Milazim Maraj: Fëmijët e dëshmorëve në rrugë - turp për shtetin demokratik
» Qemal Cenaj:Rrugë pa rrugë (Fabula)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Lajmet e Botes-
Kërce tek: