Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Euroja nivel rekord përballë dollarit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Tetova
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 129
Join date : 14/01/2011

MesazhTitulli: Euroja nivel rekord përballë dollarit   Sat Jan 22, 2011 5:20 pm

Euroja në tregun aziatik mëngjesin e sotëm u shkëmbye me 1.35 dollarë. Kjo është vlera më e lartë e monedhës së përbashkët evropiane ndaj dollarit që nga 23 nëntori i vitit të kaluar.
Ngritja e euros vjen në kohën kur dollari amerikan ka pësuar rënie dhe ndaj monedhave të tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Euroja nivel rekord përballë dollarit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:PËRBALLË USHTRISË PUSHTUESE SERBE, NË NËNTOR 1912

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Ekonomi-
Kërce tek: