Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BARCA TROKET NË DERËN PREJ 100 GOLAVE NË SEZONIN 2010/2011

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: BARCA TROKET NË DERËN PREJ 100 GOLAVE NË SEZONIN 2010/2011   Sat Jan 22, 2011 2:12 pm

Edhe pse ende jemi në muajin janar, skuadra e Barcelonës është shumë afër numrit prej 100 golave të shënuar në sezonin 2010/11, tregojnë të dhënat statistikore. Që nga fillimi i sezonit skuadra “katalonase” në gjithsej 31 ndeshje zyrtare ka shënuar 89 gola. Fitoren më të lartë Barcelona e shënoi ndaj Almerias në La Liga 8:0, ndërsa menjëherë pas këtij suksesi skuadra nga “Kamp Nou” poshtërsoi Realin e Madridit duke e mundur me rezultatin e lartë 5:0.
Përveç Realit Barcelona nga 5 gola ka shënuar edhe në ndeshjet kundër Seviljës, Real Sociedadit dhe Espanjollit në La Liga, kundër Panathajnakosit në Ligën e Kampionëve si dhe kundër Seutas dhe Betisit në Kupën e Spanjës. Nga katër gola Barcelona ka shënuar në ndeshjet me Seviljën në Super Kupën e Spanjës dhe Deportivo Lakorunjën në kuadër të La Ligas. Në kuadër të La Ligas të përzgjedhurit e trajnerit Pep Guardiola në 18 ndeshje kanë shënuar 57 gola, në 5 ndeshje të Kupës së Spanjës kanë shënuar 13 gola, në 6 ndeshje të Ligës së Kampionëve 14 gola, ndërsa në dy ndeshje të Super Kupës së Spanjës Barcelona ka realizuar 5 gola. Vlen të ceket se në 13 ndeshje nga gjithsej 18-të në kuadër të La Ligas Barcelona ka shënuar më shumë se tre gola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BARCA TROKET NË DERËN PREJ 100 GOLAVE NË SEZONIN 2010/2011
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: