Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MURINJO LARGOHET NGA REALI…….

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: MURINJO LARGOHET NGA REALI…….   Sat Jan 22, 2011 2:05 pm

Trajneri i Real Madridit, Hoze Morinjo, ka bërë një deklaratë në lidhje me të ardhmen e tij në “Santiago Benabeu”. Strategu portugez tha se gjëja e vetme e sigurtë është se te Reali do të qëndroj deri në fund të sezonit, ndërsa pas kësaj periudhe mund të ndodhë çdo gjë. Kështu Murinjo vetëm ka nxitr zërat se ai dëshiron të largohet në verë për shkak të mosmarrëveshjeve me drejtuesit e klubit. pajtimit të tij me bosët "e bardhë".
“Në botë ekzistojnë lloj lloj tashetheme, dhe disa prej tyre janë të vërteta. Sa ju përket atyre që kanë të bëjnë me largimin tim, atëherë mund të them se te Reali do jem deri në fund të sezonit, ndërsa më pas do të shohim. Kontratat nuk janë gjëja më e rëndësishme në futboll Nëse të gjitha palët janë të lumtur pas përfundimit të sezonit, atëherë do të qëndrojnë së bashku edhe më tej, në të kundërtën nuk do të vazhdojnë bashkpunimin” tha Murinjo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MURINJO LARGOHET NGA REALI…….
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: