Mireserdhe .. ne www.ahg-center.tk
Vizitor i nderuar.
Ju tani per tani ndodheni ne web faqen
www.ahg-center.tk . kjo pop-up
qka u ka dal eshte se ju ende nuk
keni hyre apo ende sjeni regjistruar ..
Ju lutemi te zgjidhni problemin sa me shpejt ..

Me Respekt Staffi ahg-center 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 REALI SËRISH MUNDI ATLETIKO MADRIDIN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hacker-Boy
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 160
Join date : 03/01/2011

MesazhTitulli: REALI SËRISH MUNDI ATLETIKO MADRIDIN   Sat Jan 22, 2011 2:04 pm

Skuadra e Realit të Madridit është skuadra e fundit që ka siguruar një vend për në gjysmëfinale të Kupës së Spanjës pasi sonte edhe në ndeshjen e dytë kundër Atletiko Madridit të zhvilluar në “Visente Kallderon” shënoi fitore kësaj rradhe me rezultatin minimal 1:0.
Autor i golit të vetëm në këtë ndeshje për “mbretërit” ishte portugezi Kristiano Ronaldo në minutën e 23-të. Në ndeshjen e parë të përzgjedhurit e trajnerit Hoze Murinjo kishin shënuar fitore me rezultatin 3:1, dhe kështu me rezultatin e përgjithshëm 4:1 “madrilenët” u kualifikuan në mesin e katër skuadrave më të mira në Spanjë. Realin në gjysmëfinale e pret ndeshja me Seviljën, ndërkohë në ndeshjen tjetër gjysmëfinale do të përballen Almeria dhe Barcelona.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
REALI SËRISH MUNDI ATLETIKO MADRIDIN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» .Sot u rihap sërish tuneli i Kalimashit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: LAJME :: Sport-
Kërce tek: